Biochar do půdy

Dřevěné uhlí, aktivní uhlí, biouhel nebo biochar jsou synonyma pro unikátní přírodní produkt, který vzniká přirozeně při lesních požárech. Dr. Uhli je největší producent biocharu v České republice. Náš biochar vzniká jako vedlejší produkt aktivní pyrolytické elektrárny. Tento unikátní způsob produkce nám zajišťuje ekologicky čistý zdroj aktivního uhlí nejvyšší kvality a bez jakýchkoliv vedlejších přísad.

  • 100% přírodní produkt s aktivní plochou nad 360 m²/g
  • 3x větší nasákavost než při výrobě metodou Kon-Tiki
  • Obsah uhlíku více než 90 %

 

7 položek celkem
druhli8
Novinka Akce
ZDARMAZDARMA
12 694,21 Kč bez DPH
15 360 Kč / ks

Praktické, menší balení drceného biocharu je přírodním dopingem pro vaši půdu. Provzdušní ji, zlepší její strukturu, zadržuje vodu a podporuje množení a rozvoj půdního života....

Kód: 135
druhli8
Novinka Tip
157,02 Kč bez DPH
190 Kč / ks

Menší balení zahradního biocharu je přírodním dopingem pro vaši půdu. Provzdušní ji, zlepší její strukturu, zadržuje vodu a podporuje množení a rozvoj půdního života. 

Kód: 88
biochar17
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
14 380,17 Kč bez DPH
17 400 Kč / ks

Praktické balení drceného biocharu je přírodním dopingem pro vaši půdu. Provzdušní ji, zlepší její strukturu, zadržuje vodu a podporuje množení a rozvoj půdního života. Cenově...

Kód: 89
biochar17
Tip
280,99 Kč bez DPH
340 Kč / ks

Praktické balení drceného biocharu je přírodním dopingem pro vaši půdu. Provzdušní ji, zlepší její strukturu, zadržuje vodu a podporuje množení a rozvoj půdního života. 

Kód: 55
druhnojik
Akce Tip
329,75 Kč bez DPH
399 Kč / ks

Kombinace produktů, které k sobě patří a ideálně se vzájemně podporují a doplňují. A navíc za zvýhodněnou cenu!

Kód: 86
bigbag
ZDARMAZDARMA
5 776,86 Kč bez DPH
6 990 Kč / ks

Velké průmyslové balení drceného biocharu je přírodním dopingem pro vaši půdu. Provzdušní ji, zlepší její strukturu, zadržuje vodu a podporuje množení a rozvoj půdního života. 

Kód: 83
puda1litr
Akce Tip
340 Kč –17 %
230,58 Kč bez DPH
279 Kč / ks

Speciální biochar jsme vyvinuli přímo pro pokojové a balkónové rostliny v květináčích. Jemná frakce snadno postupně prostupuje do půdy a připraví vaším rostlinám ideální...

Kód: 87

6 důvodů, proč rostlinám dopřát biochar

  1. Zlepšuje strukturu půdy: Biochar pomáhá svým složením zlepšit strukturu půdy, což vede k lepšímu růstu a zdraví rostlin.
  2. Zadržuje vodu: Díky své vysoké aktivní ploše biochar efektivně zadržuje vodu a pomáhá tak rostlinám překonat období sucha.
  3. Podporuje půdní život: Biochar podporuje život prospěšných mikroorganismů v půdě, což vede k přirozené regeneraci a udržitelnosti půdy.
  4. Váže na sebe škodliviny: Biochar na sebe váže škodliviny a toxiny v půdě a zabraňuje jejich pronikání do pěstovaných rostlin.
  5. Snižuje potřebu chemických hnojiv: Použití biocharu snižuje potřebu použití chemických hnojiv, což je prospěšné pro zdraví i životní prostředí.
  6. Zcela bezpečný produkt: Biochar je 100% přírodní produkt, který není nijak škodlivý pro půdu ani rostliny. Je bezpečný pro dlouhodobé použití a neobsahuje žádné umělé chemikálie.

Náš tip: Přečtěte si článek, jak biochar do půdy správně používat.

Cesta nejvyšší kvality
Cesta nejvyšší kvality
Unikátní 100% přírodní produkt.
Česká firma
Česká inovativní firma
Jeden z největších producentů v Evropě.
Doprava ZDARMA už od 900 Kč
Doprava ZDARMA už od 900 Kč
Odesíláme do druhého dne.
Společně přispíváme k udržitelnosti
Společně přispíváme k udržitelnosti
Výrazně snižujeme uhlíkovou stopu.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz